INTRALIPOTERAPIA – modelowanie sylwetkiCennik usług podstawowych


  • Konsultacja lekarska 150zł
  • Wizyta kontrolna po zabiegu 50zł
  • Badanie histopatologiczne 50zł
  • Zdjęcie szwów 40zł
  • Zmiana opatrunku 30zł
  • Znieczulenie 30zł
  • Znieczulenie kremem Emla 30zł
  • Aqualyx – niechirurgiczny sposób usuwania tkanki tłuszcowej
    ( podbródek, uda, bryczesy , brzuch wewnętrzna strona kolan) od400zł

INTRALIPOTERAPIA – modelowanie sylwetki

 

Intralipoterapia - liposukcja bez chirurgicznej ingerencji. Substancją wykorzystywaną w metodzie lipolizy jest znana od lat fosfatydylocholina, naturalny składnik pozyskiwany z ziaren soi.
Lipoliza to bardzo skuteczny zabieg kontrolowanego zredukowania tkanki tłuszczowej nie tylko z tułowia, ramion, bioder i ud, ale też podbródka.


W wyniku wstrzykiwania podskórnego odpowiednio dobranych preparatów pochodzenia roślinnego następuje rozpad komórek odpowiedzialnych za gromadzenie tłuszczu, co przy okazji znakomicie wpływa na cellulit. Organizm pozbywa się rozpuszczonego tłuszczu w naturalnym procesie metabolizmu a skóra pozostaje dobrze napięta i gładka.


Dla uzyskania pożądanych efektów zaleca się kilka zabiegów, powtarzanych co około 8 tygodni, lecz efekty zmniejszenia obwodów (nawet o 2 cm!) są widoczne już po pierwszym z nich. Bezpośrednio po zabiegu rzadko obserwuje się mijające samoistnie w ciągu kilku dni uczucie swędzenia, pieczenia, niewielkie obrzęki i zaczerwienienia skóry czy małe siniaki.


Przeciwwskazania: ciąża, karmienie piersią, padaczka, niektóre infekcje, ostre choroby nerek, wątroby, tarczycy, niektóre choroby krwi, cukrzyca, znaczna otyłość (BMI>30), zaburzenia menstruacji, niektóre alergie, np. na białko sojowe. Przed kuracją niezbędne jest zasięgnięcie opinii lekarza i dokładny wywiad z pacjentem.

Oficjalna strona producenta: www.aqualyx.com.pl

Zobacz również artykuł na temat INTRALIPOTERAPIA - sposób na pozbycie się tłuszczu.

Zasięg działania:

Katowice, Śląsk, Zabrze

Współpracujemy z:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2023 Jumed.eu - Klinika medycyny estetycznej , chirurgia plastyczna Zabrze, Katowice, Śląsk