JUMED Medycyna estetyczna - Witamy!

JUMED Medycyna Estetyczna to klinika medycyny estetycznej, chirurgii plastycznej, laseroterapii i kosmetyki medycznej.

Miejsce stworzone z myślą o wszystkich, którzy pragną zadbać o zdrowie i urodę. Zajmujemy się leczeniem, profilaktyką i upiększaniem. JUMED Medycyna Estetyczna to nie tylko światowe trendy i najnowsze rozwiązania – to po prostu skuteczne metody powstrzymujące procesy starzenia, zwalczające cellulit, rozstępy, czy tkankę tłuszczową.

Metody stosowane w Klinice JUMED posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty, które świadczą o ich wysokiej jakości, a wszystkie zabiegi wykonujemy wykorzystując najnowsze technologie które jednocześnie są sprawdzone, uznane oraz zgodne z aktualną wiedzą medyczną. Zapewniamy pełne bezpieczeństwo pacjentów dzięki wiedzy i bogatemu doświadczeniu.

Potwierdzeniem wysokiej jakości usług na rynku medycyny estetycznej Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Anti-Aging postanowiło wprowadzić certyfikaty potwierdzające kwalifikacje lekarzy wykonujących ten zawód. JUMED Medycyna Estetyczna ma zaszczyt być uczestnikiem tego projektu od 2011 roku.

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z ofertą proponowanych przez nas zabiegów oraz do wizyty w Klinice JUMED Medycyna Estetyczna w Zabrzu.Rejestracja telefoniczna pod numerem tel. 792-858-620

Współpracujemy z:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2017 Jumed.eu - Klinika medycyny estetycznej , chirurgia plastyczna Zabrze - Śląsk