Cennik usług podstawowych


  • Konsultacja lekarska 100zł
  • Wizyta kontrolna po zabiegu 50zł
  • Badanie histopatologiczne 50zł
  • Zdjęcie szwów 40zł
  • Zmiana opatrunku 30zł
  • Znieczulenie 30zł
  • Znieczulenie kremem Emla 30zł
  • Face lift 8000zł

Face lift


Każdy z nas odczuwa naturalną potrzebę likwidowania nieubłaganych następstw upływu czasu. Czasy, w jakich żyjemy, wymuszają wręcz na nas zachowanie dobrego wyglądu.
Wykonanie liftingu twarzy nie tylko przywraca naszym Pacjentom młodszy, atrakcyjny wygląd. Sprawia także, że mogą się oni doświadczyć prawdziwej przemiany wewnętrznej - poczuć się bardziej pewnymi siebie i po prostu młodszymi, bez obciążenia w postaci kompleksu wieku. Po wykonaniu zabiegu wyraz twarzy ulega pozytywnej metamorfozie, podobnie jak samopoczucie Pacjenta.


Nacięcie skóry wykonuje się powyżej małżowiny usznej w obszarze skóry owłosionej skroni, następnie w dół przed uchem i za małżowiną uszną do góry, a następnie poprzecznie do owłosionej skóry okolicy potylicznej. Dalej uwalnia się skórę na całym policzku i w zależności od potrzeb także na szyi. W okolicy ślinianki przyusznej wykonuje się skrócenie powięzi policzkowej, co powoduje odmłodzenie policzka. Na szyi naciąga się mięsień szeroki szyi, co z kolei znacznie redukuje zmarszczki szyjne. Na koniec zabiegu skraca się nadmiar skóry poprzez jej odcięcie, co powoduje dodatkowe wygładzenie całej twarzy i zakłada drenaże dla kontroli krwawienia. Uzyskany w ten sposób fantastyczny efekt zabiegu jest długotrwały.

Pacjentki w wieku 40-50 lat mogą zostać zakwalifikowane do mniejszych zabiegów. Jeśli zmarszczki dotyczą policzków, można wykonać tzw. mini-lifting, czyli odpowiednio naciągnąć powięź policzkową, a następnie skórę, poprawiając w znacznym stopniu wygląd policzków. Z kolei jeśli nadmiar skóry i zwiotczenie dotyczy szyi, wykonuje się lifting szyi, przy którym cięcie jest prawie w całości schowane za uchem, a naciągnięcie skóry i mięśnia szerokiego szyi likwiduje zmarszczki i wybrzuszenie skórno-tłuszczowe poniżej bródki.


Cena - od 7000 zł

Zasięg działania:

Katowice, Śląsk, Zabrze

Współpracujemy z:

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem
©2023 Jumed.eu - Klinika medycyny estetycznej , chirurgia plastyczna Zabrze, Katowice, Śląsk